a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Tanımakla Başlar Her Şey...

Ana Fatma Güzergâhı Yol Genişletme ve Rekreasyon Projemiz Tunceli’mize hayırlı olsun...

 
Tunceli için her geçen gün hayata geçirilen yeni projelerle gündeme gelen Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel’in girişimleriyle Tunceli'miz farklı soluklar kazanıyor…
 
Bir biri ardına yapılan projeler ve yatırımlar adeta şehrin çehresini değiştiriyor. Devasa projelerimiz arasında yer alan “Ana Fatma Güzergâhı Yol Genişletme ve Rekreasyon Projesi” çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
  
Besmeleyle çıkılan yolları, sağ salim birbirine kavuşmayı ve gözü arkada kalmayan anaları doğurur…
 
Tanımakla başlayan her şey.
 
O halde Merhaba Tunceli, Merhaba Ana Fatma Güzergâhı Yol Genişletme ve Rekreasyon Projesi.
 
Proje hakkında bilgi veren, Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel; “Tunceli Ovacık yolundaki mevcut yol güzergâhından, Ana Fatma mevkiine kadar 7 km’lik yol genişletme ve düzenleme çalışmaları ile seyahat rahatlığı ve güvenliği sağlanacak. Bu proje ile yapılacak olan bisiklet ve yürüyüş yollarının yanı sıra Munzur Çayı kıyısında hayata geçirilecek olan rekreasyon ve piknik alanı ile sosyal hayat daha kaliteli hale getirilecek. Ana Fatma mevkiinde yapılacak olan kurban kesim alanı ve çevre düzenlemeleri ile sosyal hayat gibi kurban ibadetleri de artık daha sağlıklı ve daha huzurlu bir seviyeye ulaşmış olacak…” dedi.
 
Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Tunceli Halkımız adına şükranlarımızı sunarız…” dedi.