a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Tanımakla Başlar Her Şey...
Tunceli için her geçen gün hayata geçirilen yeni projelerle gündeme gelen Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel’in girişimleriyle Tunceli'miz farklı soluklar kazanıyor…
Bir biri ardına yapılan projeler ve yatırımlar adeta şehrin çehresini değiştiriyor. Devasa projelerimiz arasında yer alan “Atatürk Mahallesi Kıyı Düzenleme Projemiz Tunceli’mize hayırlı olsun...” çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
 
Merhaba Tunceli, Merhaba Atatürk Mahallesi Kıyı Düzenleme Projesi…
 
Tanımakla başlayan her şey, daha büyük sevdalar, daha büyük gülümsemeler, daha yüksek yaşam standartları ve daha büyük hizmetler doğurur. O zaman merhaba Tunceli, merhaba Atatürk Mahallesi Kıyı Düzenleme Projesi...
 
Proje hakkında bilgi veren, Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel; “Atatürk Mahallesi Kıyı Düzenleme Projesi ile Tunceli’miz 5.7 km yürüyüş ve gezi yollarına, bisiklet yoluna, marina ve rekreasyon alanına kavuşacaktır. 65 bin metrekarede şık ve şehrin doğal yapısına eşlik eden bir yeşil alan,  insanlarımızın keyifle kullanabilecekleri rahat bir yürüyüş yolu, geleceğimizin sahipleri olan en kıymetlilerimiz için, çocuk oyun ve park alanları, ayrıca tüm bunları süsleyecek olan peyzaj düzenlemeleri ile yepyeni bir soluk, modern bir görünüm ve prestijli bir yatırım kazanıyor.
Bu proje ile seyir teraslarından izlemenin hazzına ve ayrıcalığına sahip olacak güzel şehrimizin güzel insanları…” dedi.
 
Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, Tunceli'mizin tüm projelerinde tam desteklerini esirgemeyen başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Binali Yıldırım’a, Bakanlarımıza Tunceli'mize yaptıkları yatırımlar; verdikleri maddi ve manevi destekler için Yöre Halkımız adına şükranlarımızı arz ediyoruz…” dedi.