a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Tanımakla Başlar Her Şey…
Tunceli için her geçen gün hayata geçirilen yeni projelerle gündeme gelen Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel’in girişimleriyle Tunceli'miz farklı soluklar kazanıyor…
Bir biri ardına yapılan projeler ve yatırımlar adeta şehrin çehresini değiştiriyor. Devasa projelerimiz arasında yer alan “Mameki köprüsü ve Mavi Köprü Kıyı Düzenleme Projesi” çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
 
Merhaba Tunceli, Merhaba Mameki Köprüsü ve Mavi Köprü Kıyı Düzenleme Projesi…
 
Tanımakla başlayan her şey, daha büyük sevdalar, daha büyük gülümsemeler, daha yüksek yaşam standartları ve daha büyük hizmetler doğurur. O zaman merhaba Tunceli, merhaba Mameki Köprüsü ve Mavi Köprü Kıyı Düzenleme Projesi”
Proje hakkında bilgi veren, Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel; “Güçlendirme ve genişletme çalışmaları ile beraber çift yönlü hale getirilecek olan “Mameki Köprüsü” ve “Mavi Köprü Kıyı Düzenleme” projeleri kapsamında Tunceli'miz, 80 bin metrekarede şık ve şehrin doğal yapısına eşlik eden bir yeşil alan,  insanlarımızın keyifle kullanabilecekleri rahat bir yürüyüş yolu, serin ve neşeli anıların oluşturulacağı bir yüzme havuzu, geleceğimizin sahipleri olan en kıymetlilerimiz için, çocuk oyun ve park alanları, ayrıca tüm bunları süsleyecek olan peyzaj düzenlemeleri ile yepyeni bir soluk, modern bir görünüm ve prestijli bir yatırım kazanıyor” dedi.
Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, Tunceli'mizin tüm projelerinde tam desteklerini esirgemeyen başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Binali Yıldırım’a, Bakanlarımıza Tunceli'mize yaptıkları yatırımlar; verdikleri maddi ve manevi destekler için Yöre Halkımız adına şükranlarımızı arz ediyoruz…” dedi.