a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Vali Sonel Esnaflarımızla Bir Araya Geldi

Vali /Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Erdoğan Elaldı ile birlikte Moğultay Mahallesindeki esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldi.
Sık sık esnaflarımız ve vatandaşlarımızla bir araya gelen Vali /Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, sabah saatlerinde Moğultay Mahallesindeki esnaflarımızı ziyaret edip onlara hayırlı işler temennisinde bulundu.
İş yerlerini tek tek gezip esnaflarımızla sohbet eden Vali Sonel, sorun ve talepleri dinledi.
Ardından yeni yaptığımız Çay Keyfi Sokağımızdaki esnaflarımızı ziyaret eden Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, onlarla çay içip sohbet etti.
Ziyaret sırasında Çay Keyfi Sokağımızdaki esnaflarımız, eskiden virane bir görünüm sergileyen sokağı yenileyip, modern bir görünüme kavuşturduğu için Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel’e teşekkür ettiler.
Vali Sonel, devlet, vatandaş kucaklaşmasının önemine işaret ederek,"Devlet olarak her zaman vatandaşlarımızın yanında olacağız. Vatandaşlarımızın görüş ve önerileri bizim için önemli ve değerlidir. Esnafımızın ve vatandaşlarımızın dile getirdiği sorunların çözümü, daha mutlu ve huzurlu bir yaşam için gerekli. Bize düşen en büyük sorumluluk, vatandaşlarımızca dile getirilen sıkıntıların giderilmesi için gerekli tüm çalışmaları yapmak.” diye konuştu.