a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Vali Sonel'den PÖH'lerimize Mangal

Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, PÖH'lerimiz ile birlikte mangal yaptı.
Kahraman Emniyet personelimizle bir araya gelen Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel’in yanı sıra Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Vedat Çolak, 4. Komando Tugay Komutan Vekili Albay Özgür Demir, Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Ersin Tursun, Munzur Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ubeyde İpek, Vali Yardımcısı Akın Zor, İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş ve İl Jandarma Komutanı Tekin Aktemur katıldı.
Burada Polis Özel Harekat’da görevli kahramanlarımız ile bir süre muhabbet eden Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, daha sonra İstanbul'daki ünlü bir et lokantasının ikramı olarak PÖH'lerimiz için özel olarak gönderilen et ve köfteler ile mangal başına geçti.
Hazırladığı et ve köfteleri PÖH’lere ikram eden Sonel, "Buranın huzur şehri olması için de kahraman güvenlik güçlerimiz fedakarca görev yapıyorlar.Her türlü doğa şartında karda, kışta zorlu coğrafyada teröristlere karşı büyük başarılar kazanan kahraman Özel Harekat Polislerimizle öğle yemeğinde beraber olalım istedik.Üç gün önce de kahraman JÖH’lerimiz ile beraber aynı programı yaptık. Onlar için ne yapsak azdır. Allah kahramanlarımızın yar ve yardımcısı olsun, Allah ayaklarına taş değdirmesin." dedi.