a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Vali Sonel'den JÖH'lerimize Mangal

Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, Jandarma Bölge Komutanlığı ile İl Jandarma Komutanlığında görevli JÖH'lerimiz için mangal yaptı.
İl Jandarma Komutanlığı’nda düzenlenen programa Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel’in yanı sıra Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Vedat Çolak, 4. Komando Tugay Komutan Vekili Albay Özgür Demir, Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Ersin Tursun, Munzur Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ubeyde İpek, İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş ve İl Jandarma Komutanı Tekin Aktemur katıldı.
Burada JÖH'lerimiz ile bir süre sohbet eden Vali Tuncay Sonel, daha sonra
İstanbul'daki ünlü bir et lokantasının ikramı olarak JÖH'lerimiz için özel olarak gönderilen et ve köfteler ile mangal başına geçti.
Hazırladığı et ve köfteleri JÖH’lere ikram eden Sonel, "Buranın huzur şehri olması için de kahraman güvenlik güçlerimiz fedakarca görev yapıyorlar. Her türlü doğa şartında karda, kışta zorlu coğrafyada teröristlere karşı büyük başarılar kazanan kahraman güvenlik güçlerimizle öğle yemeğinde beraber olalım istedik. Onlar için ne yapsak azdır. Allah kahramanlarımızın yar ve yardımcısı olsun, Allah ayaklarına taş değdirmesin." dedi.