a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Yetim ve Öksüz Çocuklarımızın Teknede Pizza Keyfi

Vali/ Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, ilimizdeki yetim ve öksüz çocuklarımızı Kanada’dan gelen Ünlü Tuncelili Pizzacı iş adamımız Zeynel Arı ile bir araya getirerek hem beraber pizza yaptılar hem de yeni alınan büyük teknemizde tur atıp mutluluklarına ortak oldular.
İlimizdeki bir lokantada düzenlenen organizasyon kapsamında Vali Sonel, ünlü Pizzacı İşadamımızı yetim ve öksüz çocuklarımızla buluşturdu. Vali/ Belediye Başkan V. Tuncay Sonel ve Pizzacı İşadamımız Zeynel Arı, burada çocuklarımıza pizza yapmayı öğretip, onların mutluluklarına ortak oldu.
Pizza yapımı sırasında yetim ve öksüz çocuklarımızın mutluluklarına ortak olduğu için Zeynel Arı’ya teşekkür eden Vali Sonel,
"Zeynel Bey Tuncelili iş adamımız. Kanada Toronto’nun en büyük pizzacısı. Kendisi Toronto’dan hem Tunceli’mizi hem de ülkemizi güzel bir şekilde temsil ediyor. Hayırlı bol kazançlar diliyorum kendisine. Çocuklarımızı sevindirip mutlu ettiği için kendisini kutluyoruz.” dedi.
Pizzacı Zeynel Arı ise ilimizde hayata geçirilen projeler sonrasında meydana gelen değişim için Vali Tuncay Sonel’e teşekkür ederek şunları söyledi:
“Sayın Valimize çok teşekkür ederim. Geçen yıldan bu güne Tunceli’de çok büyük farklılıklar gördük. Tunceli’de inanılmaz projeler hayata geçirmiş. Kendimi İtalya’nın Venedik şehrinde hissetim. Başarılarının devamını diliyorum.”
Yapılan pizzalar ise yeni alınan büyük teknemizde çocuklarımıza ikram edildi.
Çocuklarımız, büyük teknemizde hem tur atıp ilimizin güzelliklerini keyfini çıkardı hem de şarkılar eşliğinde doyasıya eğlendi.
Teknemizde düzenlenen programa Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Vedat Çolak, 4. Komando Tugay Komutan Vekili Albay Özgür Demir, Cumhuriyet Başsavcısı Behçet İşlek, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Ersin Tursun, Vali Yardımcısı Selçuk Yosunkaya, İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş, Pizzacı iş adamımız Zeynel Arı, çocuklarımız ve aileleri katıldı.