a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Jandarma Teşkilatının 179. Kuruluş Yıldönümü Mesajı

Jandarma Teşkilatımız, yasalarca belirlenmiş sınırlar çerçevesinde başarılı çalışmalarını 179 yıldır devam ettiren köklü bir kuruluşumuzdur.
Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması için çalışan, suç ve suçlularla mücadelede dünya çapında örnek olan Jandarma Teşkilatımız, görevini fedakârca yerine getirmesiyle halkımızın güvenlik kuvvetlerimize olan güvenini arttırmaktadır.
Jandarma Teşkilatı; eğitimli personeli, çağın gereklerine uygun teknolojik donanımı, disiplini, vatan sevgisi ve üstün vazife bilinciyle görev ve sorumluluklarını yerine getirirken, asli görevlerinin yanı sıra, hayata geçirdiği insan odaklı sosyal projeler ve kültürel hizmetlerle, halk ile devlet arasında önemli bir köprü olmuştur.
Bu duygu ve düşüncelerle Jandarma Teşkilatı’mızın kuruluşunun 179. kuruluş yıl dönümünü kutlar, Jandarma Bölge Komutanlığımız,İl Jandarma Komutanlığı personelimiz başta olmak üzere Jandarma Teşkilatımızın değerli mensuplarına başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Vatan uğrunda hayatlarını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize de acil şifalar ve şükranlarımı sunuyorum.Allah kahraman güvenlik güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun.

                                                                                                                                             

                     

                                                                                                                                       
                       Tuncay Sonel        

           Vali/Belediye Başkan