a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Yaşlılar Haftası Programı

Yaşlılar Haftası Programı

                 Yaşlılar Haftası kapmsamında Vali\Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, Huzur Evi'nde kalan yaşlılarımız ile Grand Şaroğlu Hotel'de düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.Yaşlılarımızla yakından ilgilenen Vali\Belediye Başkan V. Tuncay Sonel 'Yaşlı çınarlarmızla dedelerimiz ve ninelerimiz ile bir arada bulunmak bizler için onur verici. Onlarla muhabbet  edip hal hatırlarını soruyoruz.Tecrübelerinden istifade ediyoruz.Her fırsatta yaşlılarımızı ziyaret edip hayır dualarını alacağız' dedi.

                 Belediye Başkan Yardımcımız Erdoğan Elaldı' da Yaşlılar Haftası programı kapsamında Huzur Evi'ni ziyaret ederek Yaşlı dede ve ninelerimiz ile biraraya geldi. Yaşlılarımızın sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Yardımcımız 'Elimizden geldiğince sizlere destek olacağız. Dualarınız bizlere güç veriyor' dedi. Yaşlılarımıza Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel tarafından alınan armağanları takdim etti.

                Ayrıca Yaşlılar Haftası kapsamında ilimizde ikametgah eden Yaşlılarımızda Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekiplerimizce unutulmayıp evlerinde ziyaret edilerek ihtiyaçları giderildi.