a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
HANE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Vali/Belediye Başkan V. Sayın Tuncay SONEL hafta sonunda, ilimiz Alibaba, Yeni Mahalle, Moğultay ve Atatürk Mahallelerinde vatandaşlarımıza hane ziyaretleri yaptı.

 

Öncelikle mahalle muhtarlarından mahalle ile ilgili sorunları dinleyen Vali/Belediye Başkan V. Sayın Tuncay SONEL dile getirilen konuları yerinde inceleyerek taleplerin en kısa sürede yerine getirilmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

 

İlimizin dört mahallesinde incelemelerde bulunan Vali/Belediye Başkan V. Sayın Tuncay SONEL, daha sonra ev ziyaretleri yaparak mahallelilere misafir oldu. Özellikle yetim-öksüz çocuklarımız ile şehit ve gazi ailelerimizi de ziyaret eden Vali/Belediye Başkan V. Sayın Tuncay SONEL burada yaptığı konuşmada, “vatandaşımızı evinde ziyaret ederek onlarla yüz yüze gelip onların sorunlarını, talep ve önerilerini dinlemeyi çok önemsiyoruz. Sorunları yerinde inceleyip vatandaşımızla yüz yüze görüşünce meseleleri çözmek  şüphesiz ki kolaylaşıyor. Yaptığım ziyaretlerde görüyorum ki  vatandaşımızın  evinin kapısı da gönlünün kapısı da bizlere  sonuna kadar açık. Kardeşlerimizin bize göstermiş oldukları bu teveccühlerini kıramayız. Bu sebeple onları daha fazla  dinlemeye ve onlara hak ettikleri kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaya devam edeceğiz ”dedi.  

 

Gerek Valilik gerekse Belediye Başkanlığı makamlarının Tuncelililere hizmet  etmek için var olduğunu söyleyen Sayın Valimiz, kendi gönül ve makam kapılarının da vatandaşa her zaman açık olduğunu söyledi.