a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
MİNİK ÖĞRENCİLERDEN 23 NİSAN ZİYARETİ

Özel Umudumuz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Temsilcisi Nejla ERGÜN, öğretmenler ve  öğrenciler, Tunceli Valisi  ve Belediye Başkan Vekili Osman KAYMAK ’ı makamında ziyaret etti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haftası nedeniyle gerçekleşen ziyarette bulunan minikler,  Başkan Osman KAYMAK a’ çiçek takdim ettiler. 


Vali/Belediye Başkan Vekili Osman KAYMAK, ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ dolayısıyla makam koltuğunu Özel Umudumuz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencisi Burcu AKÇALI’ ya devretti. Makam koltuğunu devralan Burcu AKÇALI temsili olarak Belediye Başkanı olmanın heyecanını yaşadı.


Vali /Belediye Başkan Vekili Osman KAYMAK, yaptığı açıklamada  “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Türkiye'nin başta Cumhurbaşkanlığı olmak üzere Başbakanlığa kadar her makama çocuklarımız oturuyor. Bunun amaç ve gayesi yarının gençleri ve yöneticileri olan çocuklarımıza bu makamları sevdirmek. Bu makamlarda kendilerinin de olabileceğini benimsetmektir. Diyerek şu şekilde devam etti.  Mustafa Kemal Atatürk, siz çocuklara çok özel bayram hediye etmiş. Öncelikle bu güzel bayramınızı kutluyorum. Her zaman söylediğim gibi sizler bizim geleceğimizsiniz. Çok çalışarak büyük işler başaracaksınız ve ülkemiz emin ellerde olacak. Bizler de bu bilinçle hareket ederek, sizlerin en iyi şartlarda yetişmesi için gerekli altyapıyı hazırlamanın gayreti içerisindeyiz. Tunceli Valiliği ve Tunceli Belediyesi olarak çocuklarımızın eğitimi için elimizden gelenin en iyisini yaparak onları geleceğe hazırlıyoruz.” dedi.


Çocuklarla ayrı ayrı ilgilenen Vali/Belediye Başkan Vekili Osman KAYMAK, ziyaretlerinden dolayı çok memnun olduğunu belirterek, Özel Özel Umudumuz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Temsilcisi Nejla ERGÜN,  kurum yöneticileri ve öğrencilere nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek öğrencilere çeşitli hediyeler verip derslerinde başarılar diledi.