a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
Belediye Başkanımızdan Deprem Bölgelerine Ziyaret

Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Maçoğlu 6 Şubat Maraş merkezli depremin ardından deprem bölgelerini ziyaret etmeye devam ediyor.

 

Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Maçoğlu Maraş'a bağlı Pazarcık, Nurhak, Hatay'a bağlı Defne, İskenderun, Adıyaman'a bağlı Gölbaşı, Harmanlı ilçelerini ziyaret etti.

 

Ziyaret sırasında Harmanlı Belediye Başkanı Ahmet Değirmenci, Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım, Nurhak Belediye Başkanı İlhami Bozan ile de bir araya geldi. Belediyelerin çalışmaları doğrultusunda dayanışma üzerinden bölgedeki ihtiyaçların karşılanması için yapılan ve yapılması gereken çalışmalar değerlendirildi.

 

Bölgede var olan ihtiyaçlar ve bu ihtiyaçların dayanışma üzerinden karşılanması için çaba içerisinde olduğunu belirten Başkan Maçoğlu, "Bize omuz veren, bizimle dayanışma içerisinde bulunan tüm dostlara teşekkür ediyoruz. Bu süreçte halkların birbiriyle dayanışması, belediyelerin halklarının yanında olması çok çok değerli. Buradan herkese sesleniyoruz; halkın ihtiyaçlarının temininde bölge belediyeleri ile irtibata geçin, halkın içinden olan belediyeler halkın sorunlarını en iyi bilenlerdir" dedi.