a
0(428) 212 13 27
Çağrı Merkezi
İlimizde Kar Yağışı: Ekiplerimiz sahada çalışmalarını sürdürüyor

Karla mücadele ekiplerimiz, beklenen kar yağışının etkisini göstermesiyle birlikte çalışmalarına erken saatlerde başladı.

 

Belediye karla mücadele ekipleri, kar küreme ve tuzlama çalışmaları ile trafik akışının sorunsuz bir şekilde sağlanması ve halkımızın olumsuz bir durum yaşamaması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

Ekiplerimiz, ana arterler ve bağlantı yolları başta olmak üzere meydanlar, nüfusun yoğun olduğu merkezler ve mahallelerde kar temizleme ve tuzlama çalışmalarına devam ediyor.

 

Ekipler, kar yağışının meydana getirdiği olumsuzlukları ortadan kaldırmak ve günlük yaşamın aksamaması için gerekli çalışmayı hızlı bir şekilde yürütüyor.

 

Belediye ekiplerinin çalışmalarının aralıksız bir şekilde devam edeceğini belirten Belediye Başkan Yardımcımız Ümit Kaya, “Ekiplerimiz sabah saatlerinde kar yağışının etkisini göstermesiyle birlikte çalışmalarına başladı. Mahallerimizde ve kent merkezinde kardan kaynaklı bir sorun ve aksama oluşmamıştır. Ekiplerimiz aralıksız bir şekilde çalışmalarına devam edecektir. Halkımızın, kardan kaynaklı bir sorunla karşılaştığı takdirde Beyaz Masa’yı (153) aramalarını rica ediyoruz” açıklamasında bulundu.